Nabídka práce

Nabídka práce Litoměřice

Nabídka práce v našem týmu

Nabídka práce Litoměřice Naše nabídka práce na pozici finančního poradce v pojišťovnictví. Více informací sdělíme na nezávazné osobní schůzce. Kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle, nebo použijte klientský formulář. Nabídka práce platí zejména pro region Litoměřice, není to však podmínkou.


Nabídka práce

Hledáte práci, která vás bude bavit, práci s lidmi, za nadstandardní ohodnocení?
Pak je naše nabídka práce právě pro vás. Nabízíme práci v oboru financí jako finanční poradce. Zařídíme pro vás veškeré proškolení. K dispozici je zázemí jedné z nejprestižnějších společností. Flexibilní pracovní doba.

Naše nabídka práce je hlavně v terénu, pomáháme lidem s tím, jak se mají starat o svoje finance a veškeré pojištění, pomáháme lidem vydělat a zhodnotit jejich finance, zajistit je v nečekaných událostech jako jsou úrazy, nemoci, poškození vozu, nemovitosti v nejhorším případě když přijde smrt. Naše nabídka práce je pro ty, kteří se nebojí změn a chtějí se vzdělávat.
Jestliže jste člověk, který je cílevědomí, máte manažerské zkušenosti, pak naše nabídka práce je šance i pro vás: nabídka práce na pozici manažer, vedení týmu lidí a jejich zdokonalování. Kariérní růst. 

Bližší informace o naší nabídce se dozvíte na osobní schůzce, v případě zájmu nás kontaktujte v  uvedeném formuláři, nebo na telefonním čísle +420 725 560 688.

 Nabídka práce Litoměřice

Nabídka práce region Litoměřice a okolí

Rádi by jste se prosadili a vzdělali v oboru financí? Pak je naše nabídka práce v regionu Litoměřice právě pro vás.
Nebude to jednoduché a zvládnou to jen ti nejschopnější.
Hledáme kolegu, který bude schopen samostatně pracovat na pozici obchodník.

Co vás čeká:
Náplní vaší práce je péče o klienty, práce v terénu, pomáhat klientům tak, aby měli správné zajištění v případě nenadálé události, aby věděli, jak správně hodnotit svoje peníze, nepřepláceli pojišťovny, orientovali se ve svých pojistkách, investicích, dále jako finanční poradci předávat klientům veškeré informace a možnosti, které mají z hlediska své odborné profese k dispozici. Očekáváme profesionální přístup, vystupování a samostatnost.

Za to vše vás dokážeme velmi dobře ohodnotit, nabízíme flexibilní pracovní dobu, organizaci vlastního času, spravedlivé ohodnocení dle pracovního výkonu, kariéra podle pracovního výkonu a hlavně smysluplnou práci.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Nabídka práce)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 725 560 688

Kontakt: Jiřina Fišerová
telefon: +420 725 560 688
email: info@nabidka-prace.net  
url: www.nabidka-prace.net

© Všechna práva vyhrazena Klasické zobrazení

Chabera - Tvorba stránek   Redakční systém: PS2